Firmast

FIRMA LUGU

WPMEstonia OÜ

Ehitusvaldkonna pidev väljakutse on teha rohkem vähema aja ning väiksemate kuludega. See tähendab, et ka hüdroisolatsiooni valdkonnas tuleb leida uusi viise, kuidas töötundidest saadavat tulemust maksimeerida. Teine ehitusvaldkonna trend on tööprotsesside lihtsustamine, mis võimaldab teatud tööprotsessidesse kaasata ka vähemkogenud tööjõudu. Kolmandaks oluliseks trendiks on loomulikult keskkonnasäästlikkus ja seda nii ehitus- kui ka teistes valdkondades globaalselt.

Just neid väljakutseid silmas pidades oleme alustanud Eestis hüdroisolatsioonimaterjalide tootmist. Üheks meie ideeks on betoonipragude tekkimise kontrollimine. Toodame selleks patenteeritud toodet, millega suunatakse betoonipragude tekkimine soovitud kohtadesse.

Muutes ehitamise kiiremaks ja mugavamaks, sest nii ei teki juhuslikke mahukahanemise pragusid. Kui betoon muidu kahaneb 4 meetri kohta umbes 1 mm, siis on WPMEstonia OÜ poolt toodetavate materjalidega võimalus seda kontrollida. Pragu on selle lahenduse kasutamise tulemusena koheselt veekindel ega vaja hilisemat katmist. Betooni saab valada kiiremini ning suuremate lõikudena ning selleks määratakse pragude tekkimise kohad tapikujuliste plekist elementidega ette. Prao sees olev plekkelement katkestab praost sissetungiva vee ja vesi ei pääse läbi.

MISSION

Meie missioon

Pakkuda kaasaegseid ja tippkvaliteetseid tooteid, millega ehitades on mugavus, kiirus ja kulud mõistlikud.

Kasutades keskonnasäästlike materjale, tehnoloogiaid anname oma panuse jätkusuutliku tulevikku.

Kontakt

info@wpmaterials.eu

Aadress

Männiku tee 104a
Tallinn Harjumaa 11216

Andmed

WPMEstonia OÜ
Reg nr 14552654