Firmast

WPM Estonia OÜ

Ehitusvaldkonna pidev väljakutse on teha rohkem vähema aja ning väiksemate kuludega. See tähendab, et ka hüdroisolatsiooni valdkonnas tuleb leida uusi viise, kuidas töötundidest saadavat tulemust maksimeerida. Teine ehitusvaldkonna trend on tööprotsesside lihtsustamine, mis võimaldab teatud tööprotsessidesse kaasata ka vähemkogenud tööjõudu. Kolmandaks oluliseks trendiks on loomulikult keskkonnasäästlikkus ja seda nii ehitus- kui ka teistes valdkondades globaalselt.

Just neid väljakutseid silmas pidades oleme alustanud Eestis hüdroisolatsioonimaterjalide tootmist. Üheks meie ideeks on betoonipragude tekkimise kontrollimine. Toodame selleks patenteeritud toodet, millega suunatakse betoonipragude tekkimine soovitud kohtadesse. Sellega muudame ehitamise kiiremaks ja mugavamaks, sest nii ei teki juhuslikke mitte hüdroisoleeritud mahukahanemise pragusid. Kui betoon muidu tardudes mahukahaneb 4 meetri kohta umbes 1 mm, siis  WPMEstonia OÜ poolt toodetavate materjalidega on võimalus seda kontrollida. Pragu on selle lahenduse kasutamise tulemusena koheselt veekindel ega vaja hilisemat katmist. Betooni saab valada kiiremini ning suuremate lõikudena ning selleks määratakse pragude tekkimise kohad tapikujuliste plekist elementidega ette. Prao sees olev plekkelement katkestab praost sissetungiva vee ja vesi ei pääse läbi konstruktsiooni hoonesse sisse.

Meie missioon

Pakkuda innovaatilisi ja tippkvaliteetseid hüdroisolatsiooni tooteid, millega ehitades on fookuses mugavus, kiirus ja kulude mõistlikus.

Kasutades keskonnasäästlike materjale, tehnoloogiaid anname oma panuse jätkusuutliku tulevikku.

Vaata meie tooteid siit:

Kontakt

info@wpmaterials.eu
+372 518 2766

Asukoht

Männiku tee 104a
Tallinn, Harjumaa, 11216

Andmed

WPMEstonia OÜ
Reg. nr: 14552654